به موتورز خوش آمدید

قبل از اینکه از از خود بگوییم، می خواهیم از شما در موتورز  استقبال کنیم. در حالی که هیچ چیز نمی تواند جایگزین چیزهای زیادی شود.

ما سپاسگزاریم که امروز برای بازدید از وب سایت ما وقت گذاشتید. هدف ما این است که به شما یک تور تعاملی از موجودی جدید و استفاده شده ما ارائه دهیم ، و همچنین به شما امکان می دهیم به راحتی قیمت پیشنهادی را دریافت کنید ، یک قرار ملاقات برای خدمات خود تعیین کنید یا برای تأمین مالی درخواست کنید. جستجوی یک خودروی لوکس با انتظارات زیادی همراه است. بدون شک ، این امر ارتباط زیادی با وسایل نقلیه ای دارد که شما در نظر دارید ، اما در موتورز، ما فکر می کنیم شما باید انتظارات زیادی نیز از نمایندگی خود داشته باشید.

 — کسری امینی مدیر عامل موتورز

ارزشهای اصلی

ما آموزش های گسترده کارخانه ای را پشت سر می گذاریم تا بتوانیم دانش لازم را برای تصمیم گیری تحصیل کرده در انتخاب وسیله نقلیه مناسب برای سبک زندگی شما فراهم کنیم.

  • گروه مالی بدون استرس.
  • انتخاب قوی وسایل نقلیه محبوب.
  • 350 پیشنهاد در سایت ، مورد اعتماد یک انجمن.
  • ماشین خود را حفظ کنید تا در جاده ایمن بمانید
  • ما می دانیم که چگونه طیف گسترده ای از خدمات اتومبیل را کنترل کنیم.

گالری رسانه

مزایای ما

ماشین شما چه ارزشی دارد؟ بهترین ارزش مطلق را برای وسیله نقلیه تجاری خود دریافت کنید. ما حتی از عهده تمام کارهای اداری برمی آییم. قرار ملاقات خود را امروز تنظیم کنید!

اتومبیل های ما با تمام نیازهای تکمیل شده کاملاً ثبت شده تحویل داده می شوند. ما ماشین شما را به هر کجا که باشید تحویل خواهیم داد.

امروزه اتومبیلهای زیادی در صنعت تجارت خودرو به بازار عرضه شده اند که اکثریت هوشمند هستند

تایید مشتری

تیم ما

احمد هادوی
مدیر ارشد اجرایی
سارا حاتمی
رییس دارایی
محمد منصوری
معاون اجرایی رییس جمهور
امین عاشوری
مدیر فروش